Chat Kanalları

Chat Kanalları

admin     19-12-21     Chat Kanalları     Chat Kanalları     130 Defa Okundu

Chat Kanalları

Chat Kanalları kullanıcılarına yıllardır kesintisiz ve tamamen ücretsiz bedava olarak Sohbet Chat adı altında Arkadaşlık Sitesi sağlamaktadır. Sohbet Odaları görevi gören kullanıcılarına 1998/1999 yılından günümüze kadar olan süreçte yeni Ortam yeni Arkadaşlar edinmelerini sağlayan odalardır. Chat kanalları içerisinde sadece bir il veya bir bölgeden değil. Türkiye’nin 81 ilinden 18 yaşından büyük öğrenci, genç bekar, dul ve evli Bay/Bayan olmak üzere binlerce binlerce kullanıcı Sohbet Chat yapıyor.

Sohbet Odaları ülkemizde kurulduğu günden bu zamana binlerce kişiyi yeni Ortam ve yeni Arkadaşlar edinme fırsatı sunmaktadır. Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan kullanıcılar Chat Kanalları içerisinde olsa dahi kullanıcı yoğunluğu ise İstanbul ilinden olmaktadır. Sizlerin de bildiği gibi İstanbul ilimiz ülkemizin en kalabalık nüfusuna sahiptir. En kalabalık nüfusa sahip İstanbul ilimiz olduğu için ülkemiz içerisinden gelen kullanıcı yoğunluğu bundan sebep İstanbul ilinden olsa gerektir.

Chat Kanalları diye başlıklandırdığımız yani adlandırdığımız Sohbet Odaları anlamına gelen kullanıcıları içerisinde yeni Ortam edinmelerini sağlıyor. Chat Kanalları içerisinde ki İstanbullu kullanıcılarımız ilimiz hakkında yeterli bilgileri bilirler. Fakat farklı illerden olan kullanıcılarımız için İstanbul ilimizi tanıtalım. Tanıtalım ki Chat Kanalları içerisinde konuşup görüşeceğiniz kullanıcıların %60 oranı İstanbullu olacaktır. Bundan sebeptir ki İstanbul ilimiz hakkında yeterli bilgilere sahip olmamız lazımdır. Chat Kanalları içerisinde ki İstanbullu kullanıcılarımızın yoğunluk göstermesinin sebebi olan İstanbul nüfus yapısını bir göz atalım.

İstanbul Nüfus Yapısı

Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) hazırlamış olduğu 2019 yılı Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) sonuçlarına göre İstanbul’un (İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve bağlı belediyelerin sınırları içindeki nüfus) toplam nüfusu 15.519.267 kişidir. İstanbul’un 14’ü Anadolu Yakasında, 25’i Avrupa Yakasında olmak üzere toplam 39 ilçesi vardır.

Chat Kanalları üyelik ister mi?

Chat Kanalları içerisine bağlanarak Sohbet Chat yapmak ve kendinize yeni Ortam yeni Arkadaşlar edinmek için herhangi bir üyelik, kayıt yapmak zorunluluğunuz yoktur. Üyelik yapmadan, kayıt olmadan tamamen şifresiz bir şekilde Sohbet Odaları içerisine içerisine girebilir, keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Sohbet Odaları kullanıcılarına yıllardır tamamen ücretsiz bedava Sohbet imkanı sunduğu gibi tamamen şifresiz bir şekilde yeni arkadaşlar edinmelerini sağlamaktadır.

Chat Kanalları

Chat Kanalları

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!