Gabile Sohbet Odaları

Gabile Sohbet Odaları

admin     27-11-21     Gabile Sohbet     Gabile Sohbet Odaları     114 Defa Okundu

Gabile Sohbet Odaları

Gabile Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sohbet Odaları içerisinde ki kullanıcılarımız yetişkin olup ve içerisine sadece 18 yaşından büyük yetişkin kullanıcılar girebilmektedir.

Gabile Sohbet Odaları içerisinde sadece bir il veya bir bölgeden değil. Türkiye’nin 81 ilinden bay olmak üzere kullanıcılar Ücretsiz Sohbet Chat yapıyor, kendilerine arkadaş arıyor. Üstelik Gabile Sohbet Odaları içerisinde ki kullanıcılarımız 18 yaşlarından büyük olmak şartıyla her yaşta kullanıcılar bulunmaktadır. Gabile Sohbet Odaları içerisine bağlanarak Sohbet Chat yapmak çok kolay.

Gabile Sohbet Odaları içerisine üye olmadan, kayıt yapmadan şifresiz bir şekilde bağlanabilir Sohbet Odaları içerisinde kendinize gabile arkadaşlar edinebilirsiniz. Sohbet Odaları kullanıcılarına yıllardır kesintisiz ve ücretsiz Sohbet Chat imkanı sunuyor. Kuytu.Net tamamen ücretsiz Bedava Sohbet Odaları adı ile Arkadaşlık Sitesi sağlamaktadır. Sohbet Odaları kullanıcılarına kolay sohbet adı ile Mobil Sohbet Odalarını sunmaktadır. Bu hafta Gabile Sohbet Odaları içerisine İstanbul ilinden çok fazla giriş oldu. İstanbul ilimiz nüfus olarak ülkemizin en kalabalık ili olmasından dolayı da çok fazla giriş olmuş olabilir. İlimizin Nüfus yapısı hakkında biraz bilgiler verelim.

Gabile Sohbet Odaları

İstanbul Nüfus Yapısı

Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) hazırlamış olduğu 2019 yılı Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) sonuçlarına göre İstanbul’un (İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve bağlı belediyelerin sınırları içindeki nüfus) toplam nüfusu 15.519.267 kişidir.

İstanbul’un 14’ü Anadolu Yakasında, 25’i Avrupa Yakasında olmak üzere toplam 39 ilçesi vardır. İstanbul’un 39 ilçesi nüfus sayısı bakımından 2019 yılı verilerine göre incelendiğinde en yüksek nüfusa sahip ilçesi Esenyurt (954.579), en az nüfusa sahip ilçesi de Adalar (15.238) olmuştur. İstanbul’da yaşayanların %65,06’sı (10.097.862) Avrupa Yakası; %34,94’ü de (5.421.405) Anadolu Yakası’nda ikamet eder. İstanbul Nüfuslarına göre en kalabalık şehirler listesi’nde dünyanın en kalabalık 22. şehridir.

İstanbul’un şehir yapısı ve şekli sürekli değişmektedir. Yunan, Roma ve Bizans dönemleri boyunca Konstantinopolis’in tarihi yarımadasında, Galata’da (Pera, sonraki adıyla Beyoğlu), Chalcedon (Kadıköy) ve Hrisopolis’te (Üsküdar) önemli derecede yenilenme ve büyümeler yaşanmıştır. Antik zamanlarda şu anki İstanbul’un tüm ilçeleri birer bağımsız şehirdiler. Bugün İstanbul, eski Konstantinopolis’in metropol hâli olarak kabul edilebilir. Çünkü şehir o dönemlerden beri genişletilmekte ve yenilenmektedir.

Son yıllarda inşa edilen çok yüksek yapılar, nüfusun hızlı büyümesi göz önüne alınarak yapılmışlardır. Şehrin hızla genişlemesinden dolayı konutlaşma, genellikle şehir dışına doğru ilerlemektedir. Şehrin sahip olduğu en yüksek çok katlı ofis ve konutlar, Avrupa Yakası’nda bulunan Levent, Mecidiyeköy ve Maslak semtlerinde toplanmıştır. Levent ve Etiler’de çok sayıda alışveriş merkezi toplanmıştır. Türkiye’nin en büyük şirket ve bankalarının önemli bir kısmı bu bölgede bulunmaktadır.

Yasal Uyarı : Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sohbet Odaları içerisinde ki kullanıcılarımız yetişkin olup ve içerisine sadece 18 yaşından büyük yetişkin kullanıcılar girebilmektedir.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!