Parasız Sohbet Odaları

Parasız Sohbet Odaları

admin     14-12-21     Parasız Sohbet Siteleri     Parasız Sohbet Odaları     113 Defa Okundu

Parasız Sohbet Odaları

Parasız Sohbet Odaları eş anlamı nedir ve Parasız Sohbet Odaları ne anlama gelir bu makalemde sizlere bunu anlatacağım. Sohbet Odaları adı altında kullanıcılarına Ücretsiz Bedava Sohbet Chat imkanı sağlamaktadır. Üstelik içerisinde sadece bir il veya bir bölgeden değil. Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan olmak üzere kullanıcılar Sohbet Chat yaparak kendilerine yeni Ortam yeni Arkadaş arayışları içerisindeler.

Bedava Sohbet Odaları anlamına gelen Parasız kelimesinin eş anlamı olarak bilinmektedir. Ücretsiz olarak da günümüzde dillenilen yani kullanıcılarına Tamamen Ücretsiz Bedava Parasız Sohbet Odaları görevi görmektedir. Parasız Sohbet Odaları içerisinde kendinize ücretsiz bedava bir şekilde Sohbet ederken kendilerine yeni Ortam yeni Arkadaşlar ediniyorlar. İçerisinde Sohbet Odaları olduğu gibi Canlı Radyo ve Oyun Odaları da kanallarımız arasında yerini almaktadır.

Parasız Sohbet Odaları içerisinde Türkiye’nin 81 ilinden kullanıcılar olsa dahi odalar içerisinde ki kullanıcı yoğunluğu ise İstanbul ilinden olmaktadır. Ülkemizin en kalabalık ili olduğundan olsa gerek içerisinde ki kullanıcı yoğunluğu İstanbul olmaktadır. İstanbul ilimizden gelen öğrenci, genç bekar, dul ve evli olmak üzere kullanıcılar Sohbet Odaları içerisinde ücretsiz Bedava Sohbet ederek kendilerine yeni arkadaşlar ediniyor. İstanbullu kullanıcılarımız ilimiz hakkında yeterli bilgilere sahiptir.

Fakat farklı illerden olup da kendilerine Parasız Sohbet Odaları içerisinde arkadaş arayışında olan kullanıcılarımız için İstanbul ilimizi tanıyalım. İlimizi tanıyalım ki Parasız Sohbet Odaları içerisinde ki kullanıcıların %30 u İstanbullu çıkmakta bundan sebeptir ki Sohbet ederken yabancılık çekmeyelim.

İstanbul Hakkında

İstanbul’un yüksek nüfusu ve ileri sanayi sektörü çevresel konularda pek çok sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir. Hava, su ve toprak kirliliği gibi ana sorunların yanı sıra, çarpık kentleşme ve denetimsizlikten kaynaklanan görüntü ve gürültü kirliği gibi ikincil sorunlar da göze çarpmaktadır. İl genelinde bu sorunlarla birlikte hafriyat, atık yağ, kömür, kimyevî madde ve tıbbî atık denetimleri de İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Çevre Koruma Müdürlüğü tarafından yürütülmektedir.

İstanbul’da bugüne dek birkaç çevre faciası yaşanmıştır. 1966, 1979, 1982, 1994, 1999 ve 2004 yıllarında İstanbul Boğazı’nda gelen tanker kazalarında on binlerce ton akaryakıt Boğaz sularına karışmıştır. 1979 yılından bu yana İstanbul Boğazı’nda kaza ya da arıza sonucu sulara gömülen 28 geminin 11’i akaryakıt taşıyan tankerlerdir. Deniz tabanındaki bu batıkların kimilerinden hâlâ akaryakıt sızması olduğu ve bunların Boğaz suyuna karıştığı sanılmaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nün yaptığı araştırmaya göre Boğaz’da insan sağlığı açısından denize girmeye elverişli nokta bulunmazken, Marmara Denizi ve Karadeniz kıyılarında halka açık plajlar bulunmaktadır.

Cumhuriyet döneminin ilk elli yılında hızla fabrikalarla dolan Haliç kıyılarıysa yakın geçmişte büyük çabalarla temizlenmiş kent içine yaydığı kötü kokudan kurtarılmıştır. İstanbul’da hava kirliliği ise doğalgazın il genelinde yaygınlaştırılmasıyla büyük ölçüde azalma göstermekle birlikte hâlen büyük bir sorundur. İstanbul’da doğalgaz abonesi sayısı 2008 yılında 3.5 milyona yaklaşırken; bunun sonucu olarak 1997 yılında 88 mcg/m3 olan kükürdioksit miktarı, 2007-2008 yıllarında 13-14mcg/m3a kadar düşmüştür. 2004 yılı verilerine göre çevreyi deniz, gürültü ve hava kategorilerinde, Türkiye’de çevreyi en fazla kirleten il İstanbul’dur.

Parasız Sohbet Odaları

Parasız Sohbet Odaları

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!